Apartament 1+1 ne Shitje

120,000 €


80 m2
1+1
2 dhoma
kati 3
1 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📍Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje te Rezidenca Garden Turdiu.
📐Me siperfaqe neto 80 m2.
✅Organizohet nga:
♦️Salloni i ndenjes
♦️Ambjenti gatimit
♦️1 dhome gjumi
♦️korridor shperndares
♦️1 tualet
♦️1 ballkon.

📌Kompleksi eshte ne ndertim ne fazen perfundimtare dhe behen te banueshme ne stinen e veres.
Eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga e Durresit dhe 21 Dhjetori.
E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.
E pajisur me hapsira rekrative dhe gjelberim kompakt i te parit lloj ne Shqiperi te varjushem ne peme,
ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash.

Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 120.000 Euro
☎️ 0692031229

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI