Shitet Apartament 1+1 ne Sarande

77,000 €


55 m2
1+1
2 dhoma
kati 2
1 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📢PA KOMISION AGJENSIE! APARTAMENTI SHITET DIREKT NGA PRONARI!
📢NXITONI TE BENI REALITET APARTAMENTIN E ENDERRAVE TUAJA PRANE DETIT TE JONIT!

📍 Shitet Apartament 1+1 ne Sarande.
♦️ Siperfaqe Apartamentit 55 m².

✔️Organizohet ne:
♦️ Sallon ndenje,
♦️ Ambjent gatimi,
♦️ 1 dhome gjumi ,
♦️ 1 tualet;
♦️ 1 ballkon.

♦️ Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje ndertese te re e cila ndodhet ne faze suvatimesh.
♦️ Punimet perfundojne ne fund te vitit 2024.
♦️ Largesia nga deti:100 m.
♦️ Ndodhet ne zone te qete dhe te preferuar nga te gjithe.

💰 77.000 Euro
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
☎️0692031229

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI