Apartament 2+1 te Rruga Myslym Shyri

296,900 €


110 m2
2+1
3 dhoma
kati 3
2 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📍Shitet Apartamenti 2+1 te rruga Myslym Shyri.

♦️ Ne kete kompleks do te gjeni cilesine, qetesine, si dhe nje sere sherbimesh dhe facilitetesh te cilen e bejne jetesen me komode.

♦️ Apartamenti ka siperfaqe 109.98 m².
Organizohet ne:
♦️ Sallon ndenje,
♦️ Ambjent gatimi,
♦️ 2 dhoma gjumi,
♦️ 2 tualete,
♦️ Ballkon.

♦️ Kubature e rregullt me ndriçim natyral.
♦️ Apartamenti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesuesheme, duke ofruar disponim ne te gjitha fasilitet e zones,
si ne instuticione shteterore dhe private, arsimore, shendetesore, qendra tregtare, transport publik, etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 296.900 Euro
☎️ 0692031229

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI