Shitet Apartament 2+1, Rezidenca RiverSide

185,900 €


133 m2
2+1
3 dhoma
kati 9
2 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

📍Shitet Apartament 2+1 tek "Riverside Residences" mbrapa Globit, Rruga e Kavajes!

Siperfaqe Totale: 132.81 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe organizohet ne:

♦️ Sallon ndenje
♦️ Ambjent gatimi
♦️ 2 dhoma gjumi
♦️ 2 tualete
♦️ 2 ballkone.

📌Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura dhe me cilesore ne Tirane "Riverside Residences",
nje kompleks banimi & sherbimesh, i projektuar duke pasur si qellim komoditetin dhe qetesine tuaj,
duke ju ofruar çdo gje qe ju nevojitet si: ambiente te gjelberuara, rekreative, clodhese, dhe jo vetem,
dhe nje Qender Tregtare ku do te mund te beni te gjitha blerjet tuaja.
Kompleksi ofron cilesi te larte ndertimi dhe siguri per ju dhe familjen tuaj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
💰 185.900 Euro
☎️ 0692031229
📍 Realty Partner Real Estate Company
📍 Adresa:Rr. Kavajes, Kompleksi Arlis, Square 21.

Realty Partner
Nr. Tel: +355692031229 Postuar më: 5 Korrik 2024
KONTAKTO TANI