NË SHITJE
ME QIRA

LISTIMET NË PRONA

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi ...

Disponojmë apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Marga, Rruga...

65 m2
116,000 €
2 dhoma
1 tualete

SHTEPI QERA MUJORE DITORE QYTETI S...

Shtepia eshte goxha e madhe e kompletuar me lavatrice dhe telev...

60 m2
280 € / muaj
2 dhoma
1 tualete

SHTEPI ME QERA DITORE OSE MUJORE Q...

Shtepia eshte goxha e madhe e kompletuar me lavatrice, ofrohet ...

50 m2
260 € / muaj
1 dhomë
1 tualete

Shtepi me qera

Shtepi me qera 2+1. Pjeserisht e mobiluar me kondrabufe. Me 2 b...

101 m2
450 € / muaj
3 dhoma
2 tualete

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Siri...

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gati...

69 m2
131,000 €
2 dhoma
1 tualete

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Siri...

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gati...

63 m2
120,000 €
2 dhoma
1 tualete

OKAZION, Apartament 3+1 per shitje...

5 Maj - Tregu i Madh - Concord Center, Shqipëri Apartament 3+1...

148 m2
207,700 €
3 dhoma
2 tualete

Apartament me qera 2+1+2 + Depo

Qera, Apartament 2+1+2+ Depo, Blloku, Tiranë (Për Zyra) Aparta...

96 m2
600 € / muaj
4 dhoma
2 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1

SHITET APARTAMENT ~1+1 ~ 56.5m2 ~ KATI 1 ~PALLAT EKZISTUS ...

56 m2
85 €
2 dhoma
1 tualete

Shitet, Vilete 3+1+3+Verande

Shitet, Vilete 3+1+3+Verande, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tira...

181 m2
400,000 €
7 dhoma
3 tualete